BARN BURGER, Warszawa, Polska

BARN BURGER, Warszawa ul. Zgoda 5, Warszawa ul. Złota 9

Bezdyskusyjnie najlepszy burger w Warszawie. Przed wejściem do lokalu należy zostawić dietę, wyrzuty sumienia i wszelkie zasady racjonalnego odżywiania. Gdy to uczynimy w środku czeka nas dzika przyjemność jedzenia olbrzymiego burgera, pieczonych łódeczek ziemniaczanych oraz surówki (która chyba jest tylko po to, żeby stłamsić resztki poszarpanego sumienia), salsy pomidorowej i sosiku.

WP_20160929_17_36_21_Pro

Barn burger to nie jest miejsce, gdzie będziemy delektować się urodą miejsca. Wystrój jest raczej surowy, męski i zwykły. To jednak miejsce gdzie człowiek ma dobrze zjeść – i to nam będzie dane.

Burgerowe menu jest wielkie, wyraźne i czytelne z każdego kątka sali. Obok menu są lodówki z  piwem i napojami – warto tam pogrzebać, bo znajdujemy tam prawdziwe perełki. Jako baba mogę polecić jurajską pomarańczę (piwo pszeniczne na miodzie z pomarańczą z browaru na Jurze) albo piwo mirabelkowe…, ale dla panów też jest duży wybór klasycznych piw rzemieślniczych godnych uwagi.

A wracając do głównego tematu burgerów, no nie przetestowałam jeszcze wszystkich burgerów z menu, bo zawsze na drodze stają mi burgery z oferty limitowanej. Próbowałam Muppeta, Ponurego Żniwiarza i Kuszenie Gaździny no i kilku propozycji z edycji limitowanych. Nie ważne jednak jaki to będzie burger, zawsze on będzie dobry. No zawsze (!!!) i dlatego tam wracam.

WP_20160929_17_36_02_Pro

Ooo co więcej, zawsze wyjmowałam bekon z burgerów – jako coś niejadalnego, obrzydliwego i tłustego. W barn burgerze nauczyłam się tego nie robić, bo bekon tam jest ekstra chrupiący, przepysznie aromatyczny i doskonale uzupełnia smak kotlecika. I mówię to JA, osoba która nie szczególnie przepada za mięskiem.

WP_20160929_17_35_42_Pro

Przekrój poprzeczny burgera uzyskałam zamawiając (razem z koleżanką) dwa różne burgery na pół, aby spróbować nowej edycji limitowanej. No i miałam zamiar zrobić zdjęcia obu… Ale jak przybyły na tacy dwie połówki to pierwotny instynkt głodu zwyciężył i zapomniałam o zdjęciach… POLECAM, bo burgery są obłędne.

http://barnburger.pl/

https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g274856-d3337730-Reviews-Barn_Burger-Warsaw_Mazovia_Province_Central_Poland.html

Udostępnij post: